КУРС ШВИДКОЧИТАННЯ

18 годин

Швидкочитання — це набір методик, що допомагають збільшити швидкість читання а також підвищити відсоток інформації, яка залишається у пам’яті людини після прочитання тексту.
Тривалість курсу
6 занять по 3 год.

три тижні

ГРАФІК НАВЧАННЯ
10:00-13:00

сб. та нд.

СТАРТ НАВЧАННЯ
7 вересня 2019
Вартість
3500 грн.
ЩО ТАКЕ ШВИДКОЧИТАННЯ?

Швидкочитання – це інструмент, який допоможе економити ваш час на освоєння інформації яка Вас цікавить. Ви зможете освоювати в 3-7 разів більше інформації, ніж людина, що не володіє навичками швидкочитання. Ваша цінність зросте.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?

1. ВМІННЯ ПРАЦЮВАТИ ШВИДШЕ ТА ЕФЕКТИВНІШЕ

Напрацювання нейронної мережі прискорить обробку інформації мозком. Ви зможете швидше перемикатися і глибше вникати в завдання. А гармонізація півкуль мозку дозволить знаходити нестандартні рішення в стандартних завданнях.

2. НАВИК ШВИДКОЧИТАННЯ

Читання як і раніше залишається основним джерелом інформації. Підвищивши свою швидкість читання в 2-4 рази, Ви отримаєте дуже вагомий поштовх у розвитку. А прочитавши всю свою колекцію книг, зможете взятися «підкорювати нові книжкові вершини»!

3. МЕТОДИКИ ЗАПАМ’ЯТОВУВАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

Вже після двох тижнів занять Ви зможете запам’ятовувати набагато більше інформації. Завдяки безлічі різних вправ і обмежень за часом Ви станете застосовувати ці техніки і в повсякденному житті.

Гордій остапович
Автор та ведучий

Потрапив на сторінки Національного Реєстру Рекордів, як людина, яка найшвидше в Україні може запам’ятати перемішану колоду з 52 карт. Як рекорд зафіксовано час в 63 секунди. Представник України на Чемпіонатах Світу  та Європи з запам’ятовування 

Навчання ділиться на три розділи

ЗАСВОЄННЯ ІНФОМАЦІЇ З ТЕКСТІВ
Тут все просто – ми читаємо для того, щоб якнайбільше інформації залишилось в голові. Це означає, що наша ціль – опитування після прочитання тексту. В цьому розділі працюємо з показниками, з датами, з термінологією. А також географічними назвами та іменами-прізвищами, які завжди можна зустріти в текстах і які треба запам’ятати з дуже високою ймовірністю. Вчимось дуже швидко знаходити основну інформацію тексту, яку СТОВІДСОТКОВО потрібно засвоїти.
ФІЗИЧНА ПІДГОТОВКА ДЛЯ ЧИТАННЯ
З цим пунктом складніше. На цьому етапі люди повинні самі збивати свої звички та свої рефлекси, які їм притаманні під час читання. Сюди входить зокрема і правильний рух очима, і збиття артикуляції – це дуже важкий процес, міняти те, як працюватиме дихання, коли береш в руки чтиво. Але це, водночас, може пришвидшити прочитування книги в три-чотири рази.
ЧИТАННЯ В ДУЖЕ ВЕЛИКИХ ОБ’ЄМАХ
Підбираємось до найцікавішого – а що робити, якщо є величезна книжкова шафа, а часу немає взагалі. І що робити, якщо треба читати багато різної літератури на різні теми та ще й на різних мовах.

ГОТОВИЙ ДО ЗМІН?

Від планів до дій – лише один крок