fbpx

ОНЛАЙН-КУРС ШВИДКОЧИТАННЯ ТА РОЗВИТОК ПАМ’ЯТІ

28 годин | вік 14+

Швидкочитання — це набір методик, що допомагають збільшити швидкість читання а також підвищити відсоток інформації, яка залишається у пам’яті людини після прочитання тексту.

Мнемотехніка — мистецтво запам’ятовування — сукупність спеціальних прийомів і способів, що полегшують запам’ятовування і збільшують обсяг пам’яті шляхом утворення штучних асоціацій.

Тривалість курсу

16 занять по 1 год. 45 хв.

два місяці

ГРАФІК НАВЧАННЯ

індивідуально

СТАРТ НАВЧАННЯ

Офлайн

Онлайн

(по мірі набору)

 

Вартість

уточнюємо у менеджера

ЩО ТАКЕ ШВИДКОЧИТАННЯ?

Швидкочитання – це інструмент, який допоможе економити ваш час на освоєння інформації яка Вас цікавить. Ви зможете освоювати в 3-7 разів більше інформації, ніж людина, що не володіє навичками швидкочитання. Ваша цінність зросте.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ?

1. ВМІННЯ ПРАЦЮВАТИ ШВИДШЕ ТА ЕФЕКТИВНІШЕ

Напрацювання нейронної мережі прискорить обробку інформації мозком. Ви зможете швидше перемикатися і глибше вникати в завдання. А гармонізація півкуль мозку дозволить знаходити нестандартні рішення в стандартних завданнях.

2. НАВИК ШВИДКОЧИТАННЯ

Читання як і раніше залишається основним джерелом інформації. Підвищивши свою швидкість читання в 2-4 рази, Ви отримаєте дуже вагомий поштовх у розвитку. А прочитавши всю свою колекцію книг, зможете взятися «підкорювати нові книжкові вершини»!

3. МЕТОДИКИ ЗАПАМ’ЯТОВУВАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

Вже після двох тижнів занять Ви зможете запам’ятовувати набагато більше інформації. Завдяки безлічі різних вправ і обмежень за часом Ви станете застосовувати ці техніки і в повсякденному житті.

Гордій Остапович
Автор та ведучий

Потрапив на сторінки Національного Реєстру Рекордів, як людина, яка найшвидше в Україні може запам’ятати перемішану колоду з 52 карт. Як рекорд зафіксовано час в 63 секунди. Представник України на Чемпіонатах Світу  та Європи з запам’ятовування 

Навчання ділиться на три розділи

ЗАСВОЄННЯ ІНФОМАЦІЇ З ТЕКСТІВ
Тут все просто – ми читаємо для того, щоб якнайбільше інформації залишилось в голові. Це означає, що наша ціль – опитування після прочитання тексту. В цьому розділі працюємо з показниками, з датами, з термінологією. А також географічними назвами та іменами-прізвищами, які завжди можна зустріти в текстах і які треба запам’ятати з дуже високою ймовірністю. Вчимось дуже швидко знаходити основну інформацію тексту, яку СТОВІДСОТКОВО потрібно засвоїти.
ФІЗИЧНА ПІДГОТОВКА ДЛЯ ЧИТАННЯ
З цим пунктом складніше. На цьому етапі люди повинні самі збивати свої звички та свої рефлекси, які їм притаманні під час читання. Сюди входить зокрема і правильний рух очима, і збиття артикуляції – це дуже важкий процес, міняти те, як працюватиме дихання, коли береш в руки чтиво. Але це, водночас, може пришвидшити прочитування книги в три-чотири рази.
ЧИТАННЯ В ДУЖЕ ВЕЛИКИХ ОБ’ЄМАХ
Підбираємось до найцікавішого – а що робити, якщо є величезна книжкова шафа, а часу немає взагалі. І що робити, якщо треба читати багато різної літератури на різні теми та ще й на різних мовах.

Огляд прогами навчання

ЩО ТАКЕ "РОЗВИТОК ПАМ'ЯТІ"

це розвиток короткострокової та довгострокової пам’яті, звсвоєння дієвих методів запам’ятовування, які ви можете використовувати в різних сферах діяльності, навчанні і т.д.

ПІСЛЯ КУРСУ ВИ ЗМОЖЕТЕ

  • запам’ятовувати все і без зубріння;
  • в 5 разів швидше підготуватися і успішно здати залік або іспит;
  • легко запам’ятовувати складні терміни та визначення;
  • значно підвищити успішність;
  • розвинути концентрацію і стійкість уваги;
  • запам’ятовувати до 100 і більше іноземних слів в день;
  • засвоювати тексти в повному обсязі і з високим ступенем точності;
  • надійно і довго зберігати в пам’яті інформацію будь-якої і прискорити обробку інформації мозком.
  • ви зможете швидше перемикатися і глибше вникати в завдання. А гармонізація півкуль мозку дозволить знаходити нестандартні рішення в стандартних завданнях.

Для кого курс?

  • Курс розвитку пам’яті розрахований на тих людей, які не бояться вкладати час та зусилля в нові навики і які хочуть навчити себе працювати з великими об’ємами інформації.

На заняттях будемо запам’ятовувати

Іноземні слова

Мета: більше сотні іноземних слів за один раз. Після закінчення курсу Ви зможете поповнювати свій словниковий запас іноземної мови на 100 нових слів.

Цифри

Мета: навчитесь запам’ятовувати за один раз більше сотні історичних дат, до кінця курсу запам’ятаєте число ПІ з точністю до 1000 символів після коми. А також з легкістю зможете запам’ятовувати номери телефонів чи будь яку іншу числову інформацію.

Людей та іншу інформацію.

Ви навчитесь запам’ятовувати натовп людей поіменно (мета: 70 людей за один раз). Будемо працювати з незнайомими термінами, визначеннями та текстами. 

ВІДГУКИ

Найкраще співвідношення «затрачений час/результат».

Якщо ви уже в пошуках за навиком швидкочитання, який дає змогу читати більше а часу затрачати менше, то розумієте суть.

Це той випадок, коли значно дієвіше довіритись досвідченому тренеру замість того щоб, покладаючись на власну самоорганізацію, проштудіювати простори інтернету в пошуках за методикою, і пізніше потерпати від інформаційного передозу. Та ще й можна із легкістю натрапити на платний контент, де, подібно до чудо-таблеток, пропонують дивовижні результати за дуже короткий термін. Старайтесь завжди мислити критично і не вестись на оманливі обіцянки, адже тільки завдяки наполегливій праці можна добитись справді високого результату.

Поділюсь враженнями про курс:

Загалом, інтенсив складається з теорії, рутини (вправ по категоріях для розвитку комплексного навику), ну й само собою – відповідей на питання під час та по закінченні курсу. Щодо структурованості, та інформаційної насиченості – все на якісному рівні, з докладними поясненнями, малюнками та майндмапами. Інтенсив об’ємний за теоретичним матеріалом: мій конспект зайняв 4 з половиною тісно заповнених аркуші А4.

Чи працює: так, в нашій групі були суттєві прирости швидкості читання. Я б навіть попросив організаторів висвітлювати широкій публіці прогрес учасників, або ж, навіть, ввести турнірну таблицю за їх згодою, із можливістю з часом поновлювати свої результати.

Наостанок, висловлю величезну подяку своєму тренерові: це було щось надзвичайне і незабутнє! Дякую усім, хто був тут присутній разом зі мною. Разом Ви створили дружню та неповторну атмосферу.

Для мене інтенсив виявився дієвим, бажаю всім Вам натхнення, та спортивного ставлення до такого незвичного навику!

Юрій Пришляк

Дуже класні курси! Мій син пройшов ці курси  – результати вражаючі навіть за короткий проміжок часу!

Оксана Жолнович

Дуже інтенсивний і динамічний курс. А сам Гордій – досить гарно відчуває групу і індивідуально кожного в ній. Вважаю, що навички, що даються на курсі дають багато для розвитку людини взагалі, оскільки їх застосування економить багато часу і життя стає цікавішим і насиченішим. А моя донька проходила курс швидкочитання в Гордія. Йшла без ентузіазму, але коли вже під кінець першого заняття отримала неочікуваниц для себе результат, з’явився ентузіащм. Її особистий результат – пришвидчення швидкості читання в 10 разів. І це при тому, що в цю цифру входить не механічне читання, а і розуміння тексту. Дякуємо Гордію за його цікаві курси. Насправді все цікаво і інформативно, приємне спілкування і розвиток можливостей, позитивні емоції і розкриття можливостей свого розвитку.

Наталя Переймибіда

Я проходила курс восени і можу сказати,що програма насичена різними техніками, багато практичних вправ. Пояснення: доступно, легко, зрозуміло.
Тренер дуже цікаво подає матеріал.
Я застосовую техніки в повсякденному житті. Звісно потрібно працювати не тільки на заняттях. Я задоволена курсом повністю.???? Раджу курс! Значно розширяє можливості мозку і кругозір)

Натал Барановська

Результати

ГОТОВИЙ ДО ЗМІН?

Від планів до дій – лише один крок

Академія Розвитку Origami