fbpx

 

КУРС

СУПЕР ПАМ’ЯТЬ

Для дітей 9 – 13 років

Ваша дитина  опанує мистецтво запам’ятовування — навчиться спеціальних прийомів і способів, що полегшують запам’ятовування і збільшують обсяг пам’яті шляхом утворення штучних асоціацій.

Тривалість курсу

8 занять

один місяць

ГРАФІК НАВЧАННЯ

Група І-14:00-15:20

Група ІІ-15:45-17:05

вт. та чт.

СТАРТ НАВЧАННЯ

червень

Онлайн

 

Вартість

1300 грн.

ЩО ТАКЕ КУРС "РОЗВИТОК ПАМ'ЯТІ"

це розвиток короткострокової та довгострокової пам’яті, засвоєння дієвих методів запам’ятовування, які ви можете використовувати в різних сферах діяльності, навчанні і т.д.

ПІСЛЯ КУРСУ ДІТИ ЗМОЖУТЬ

  • запам’ятовувати все і без зубріння;
  • в 5 разів швидше підготуватися і успішно здати залік або іспит;
  • легко запам’ятовувати складні терміни та визначення;
  • значно підвищити успішність;
  • розвинути концентрацію і стійкість уваги;
  • запам’ятовувати до 100 і більше іноземних слів в день;
  • засвоювати тексти в повному обсязі і з високим ступенем точності;
  • надійно і довго зберігати в пам’яті інформацію будь-якої складності і прискорити обробку інформації мозком.
  • зможуть швидше перемикатися і глибше вникати в завдання. А гармонізація півкуль мозку дозволить знаходити нестандартні рішення в стандартних завданнях.

Для кого курс?

  • Курс розвитку пам’яті розрахований на тих людей, які не бояться вкладати час та зусилля в нові навики і які хочуть навчити себе працювати з великими об’ємами інформації.

Гордій Остапович

Автор та ведучий

Потрапив на сторінки Національного Реєстру Рекордів, як людина, яка найшвидше в Україні може запам’ятати перемішану колоду з 52 карт. Як рекорд зафіксовано час в 63 секунди. Представник України на Чемпіонатах Світу  та Європи з запам’ятовування 

На заняттях будемо запам’ятовувати

Іноземні слова

Мета: більше сотні іноземних слів за один раз. Після закінчення курсу Ви зможете поповнювати свій словниковий запас іноземної мови на 100 нових слів.

Цифри

Мета: навчитесь запам’ятовувати за один раз більше сотні історичних дат, до кінця курсу запам’ятаєте число ПІ з точністю до 1000 символів після коми. А також з легкістю зможете запам’ятовувати номери телефонів чи будь яку іншу числову інформацію.

Людей, тексти та іншу інформацію.

Ви навчитесь запам’ятовувати натовп людей поіменно (мета: 70 людей за один раз). Будемо працювати з незнайомими термінами, визначеннями та текстами. 

ВІДГУКИ

Мій малий проходив. Думаю, на той час це був перший захід. Насправді, Гордій надзвичайно талановитий! Вони пропрацьовують з дітьми систему. Якщо її практикувати і після курсів- думаю, ви будете вражені. Ми не практикували. Проте, чи став малий краще запам‘ятовувати- однозначно, ТАК. І не тільки числа. В основному, методика стала у нагоді при вивченні іноземних мов. Якщо не лінуватись виконувати ДЗ, курс для дітей дуже корисний. А якщо з самого початку лінуватись- іти не варто. Гордій навчає, не чаклує:)

Таня Бо

Дуже дякуємо за курс Суперпам’яті! Ми всією сім’єю робили домашні завдання! А мій син із захопленням ходив на заняття і покращував свої навики в запам’ятовуванні!

Оксана Жолнович

Записуйтеся, не пошкодуєте. Гордій навчить “розігнати” пам’ять. Гарний досвід!

Світлана Плесак

Результати

ГОТОВИЙ ДО ЗМІН?

Від планів до дій – лише один крок

Академія Розвитку Origami