Курс: «Запам’ятовування іноземних слів та мов»

Ви розумієте структуру мови та основні правила граматики. Але все одно, чомусь виникає проблема і Вам не вистачає запасу слів, важко їх згадати, важко їх вивчати та запам'ятовувати. Які ж існують методи запам'ятовування нових слів? Яка методика підійде саме Вам? Як вивчити їх швидко і ефективно?

Ми знаємо як Вам допомогти!


 

Дата старту

25-26 травня

м. Львів, Володимира Великого, 4, 2-й повех, 206-Б к.

Час занять

10:00-14:00
2 заняття

Кількість осіб

12-14 осіб
в групі

Вартість навчання

1500 грн
 

Автор та ведучий курсу

Гордій Остапович - автор та ведучий курсу з «Запам’ятовування іноземних слів та мов» в Академії Розвитку «Орігамі».


У січні 2015 року потрапив на сторінки Національного Реєстру Рекордів, як людина, яка найшвидше в Україні може запам'ятати перемішану колоду з 52 карт. Як рекорд зафіксовано час в 63 секунди.


Єдиний представник України на Чемпіонаті Світу з запам'ятовування у 2014 році, що проходив у КНР, у місті Хайкоу в період 11.12-14.12 2014 року. Згідно результатів останнього чемпіонату світу серед учасників в віковій категорії 18-60 років зайняв 60 місце. З європейських представників його позиція на цьому змаганні виявилась сьомою по результативності.

На курсах Ви навчитесь:

1
Запам'ятовувати будь-які нові іноземні слова
2
Будете вміти запам'ятовувати 100 нових іноземних слів за годину, та будете їх пам'ятати через рік
3
Ви будете згадувати слова моментально, без використання будь-яких образів, технік, медитацій і т.д.
4
Скільки б слів Ви не запам'ятовували, швидкість буде постійною. На перше, чи тисячне слово, Ви будете витрачати однаковий час.
 

У ПРОГРАМІ

Програма розрахована на 2 уроки по 4 год. На них ми розглядаємо, пробуємо на собі декілька методик по самостійному вивченню іноземних мов. Підіймаємо здатність людини запам’ятовувати іноземні слова до 100-120 за годину. В процесі працюємо з італійською, іспанською, естонською, литовською, казахською, індонезійською, голандською, ісладнською та грецькою мовами.

РЕЄСТРАЦІЯ НА КУРС

«ЗАПАМ’ЯТОВУВАННЯ ІНОЗЕМНИХ СЛІВ ТА МОВ»