fbpx
Новий Рік наближається і ми починаємо згадувати та аналізувати усі важливі події, що мали місце протягом року. Новорічні рішення та ідеї є ідеальною можливістю для всіх тих, хто хоче почати робити зміни. Ми пропонуємо Вам список деяких актуальних способів покращити своє життя. Отож, поїхали!

 1. Бути в формі (прийти в форму). Це досить легко, варто лише почати робити вправи, обрати прийнятні для себе програми. Однак весь фокус у тому, щоб знайти такий варіант, який дасть вам стійкі результати і буде легко підтримуватися в довгостроковій перспективі.
 2. Почати їсти здорову їжу, і менше їжі в цілому. Це, як правило, розширення попередньої резолюції. Перехід на здорове харчування може бути неймовірно складним, особливо коли ми оточені безліччю фастфуду. Тим не менш, поетапно ви можете повільно розвивати здорові звички в їжі. Навчіться контролювати емоції щодо їжі, оберіть кілька смачних рецептів здорового та корисного харчування і починайте їх вводити в свій раціон.
 3. Припиніть зволікати свій час. Найбільший бар’єр, який тримає більшість людей від досягнення своїх цілей, це бажання розслабитися і робити щось веселе, замість того щоб важко працювати та досягти своєї мети. Варто лише один раз вдатися до зволікання і потім вам буде необхідно докласти втричі більше зусиль, щоб змінити цю погану звичку. Існує безліч інструментів для самоконтролю і мотивації, вам необхідно їх дотримуватись (ми обов’язково повернемось до цієї теми в новому році).
 4. Покращуйте свою концентрацію та розумові здібності. Прекрасним помічником в даному питанні є медитація, яка навчить сфокусуватись на головному та досягти максимального ефекту в фокусуванню на важливих для вас цілях. Обирайте складні головоломки, психологічні вправи та тренінги для вдосконалення розумових здібностей (Академія розвитку «Орігамі» вам в цьому допоможе).
 5. Нові знайомства. Коли ми «вибиваємось з колії», починаємо проводити багато часу вдома наодинці, нам не вистачає часу для нових можливостей у спілкуванні з людьми та для отримання нових вражень. Знайомство з новими людьми може бути корисно як для вашого особистого психологічного благополуччя, так і бути у нагоді для вашої кар’єри. Не зволікайте розширяти коло друзів та знайомств — це принесе корисний результат.
 6. Більше впевненості. Коли ви впевнені у собі, це помітно, люди помічають це одразу, вас швидше помічають, запрошують у нові проекти, ваша робота виконується швидше та ефективніше. Хороша доза впевненості в собі допоможе вам покращити своє життя. Робіть внески у свій розвиток і ставайте більш впевненим у собі.
 7. Прагніть заробляти більше грошей. Навіть мільярдери шукають способи, щоб заробити більше грошей, а ми прості люди можемо абсолютно легко знайти додаткове джерело доходу, щоб зробити життя трохи комфортніше. Є багато варіантів як це зробити, працюючи в якості фрілансера або використовуючи можливості Інтернету.
 8. Станьте ще більш ввічливими. Гарні манери завжди були важливою частиною цивілізованого суспільства. Вони допомагають легше спілкуватися з іншими людьми, вас починають сприймати як хорошу і надійну людину. Вивчайте етикет, правила спілкування у бізнес-колах, соціальну психологію.
 9. Уникайте стресу. Стрес — це вбивця, він наносить руйнівний ефект на ваші стосунки з людьми та здоров’я. Це може бути неминучим побічним ефектом. Навчіться управляти стресовими ситуаціями.
 10. Навчіться контролювати режим сну. З великою кількість гаджетів, які цілодобово сповіщають про новини гучними сигналами це зробити нелегко. Однак, ви повинні висипатися, принаймні мати 8 годин сну на добу.
 11. Кидайте курити. Дана звичка пропалює дірку у вашому гаманці, вбиває здоров’я. Тут все просто — сигарети це бридка та застаріла звичка.
 12. Більше читайте. Книги є чудовим та незамінним способом отримання знань з величезної різноманітності тем, а також є відмінною вправою для вашого мозку. Знаходьте свої книги і читайте, всюди, коли є вільна хвилинка. Про це ви ніколи не пошкодуєте.
 13. Слідкуйте за модою, за своїм стилем, змінюйтесь. Це завжди викликає захоплення в інших, привертає увагу, робить вас більш впевненим та успішним. Знайдіть свій унікальний стиль та проявляйте його.
 14. Почніть більше часу проводити з близькими вам людьми. Це не лише вас зблизить, а й зробить щасливішими.
 15. Вибратися з боргів. Ви не можете рухатися вперед у житті, якщо ви обтяжений боргами. Дорога до фінансової свободи є тернистою, та не обходиться без планування та стриманості.
 16. Почніть заощаджувати гроші. Встановіть ліміти, відкладайте гроші на бажані покупки (подорожі, авто, мистецтво). (Ми обов’язково обговоримо тему заощаджень в новому році, дамо практичні та психологічні рекомендації).
 17. Почніть вивчати іноземну мову. Це дозволить розширити коло інтересів, спілкування та додасть вам впевненості в собі.
 18. Почніть займатися доброчинністю та волонтерством. Це не лише може допомогти іншим, але й скорегує ваш внутрішній психологічний стан, допоможе освоїти нові життєві навики.
 19. Станьте більш організованими. Не має значення, скільки часу у вас на руках, якщо ви не можете керувати ним належним чином. Почніть вивчати тайм-менеджмент!
 20. Слідкуйте за здоров’ям, відвідуйте лікаря. Залишатися здоровим – це має бути головним пріоритетом, але багато людей боїться лікарів. Заплануйте на цей рік двічі відвідати стоматолога, зробіть обстеження в терапевта. Якщо є проблеми, їх потрібно вирішувати, а не накопичувати.
 21. Пунктуальність. Багато кому бракує цього навику. Якщо ви помічаєте це за собою, почніть викорінювати цей недолік. Він може заважати вашому кар’єрному зросту.
 22. Перетворіть хобі в роботу. Якщо ви перестали отримувати задоволення від роботи, потрібно щось міняти. Головне рішучість та впевненість у позитивному результаті. Робота займає більшу половину нашого життя, тому повинна окрім хорошого доходу приносити і задоволення. Якщо ви працюєте з бажанням, ентузіазмом – ваша продуктивність зростатиме постійно.
 23. Навчіться контролювати свої емоції. Отримання контролю над своїми почуттями дозволяє тримати голову у тверезому стані і думати більш раціонально, навіть під час конфліктних ситуацій.
 24. Більше цікавтесь мистецтвом. Такі теми, як мистецтво, музика, історія та культура найчастіше ставлять у глухий кут. Але це можна виправити за допомогою корисних веб-сайтів і он лайн-курсів.
 25. Додайте романтики. В буденному житті, коли безліч роботи та завжди не має часу, інколи дуже корисно порадувати когось з близьких людей романтичним сюрпризом: подарувати квіти коханій, відвести друзів в цукерню, організувати сімейну вечерю. Це зробить не лише щасливим інших, а й вас.

Ну, що ж ми підібрали, на наш погляд, найактуальніші можливості для того, щоб стати кращим у новому році та скромний список рекомендацій, порад та ідей, щоб допомогти вам почати робити маленькі кроки у нових стартах на довгостроковий термін.

Академія розвитку «Орігамі» бажає Вам натхнення, сили волі та нескінченне бажання творити, втілювати у життя свої мрії та самовдосконалюватись!

Приєднайтесь до нас, щоб кожного дня ставати кращими.

 

ГОТОВИЙ ДО ЗМІН?

Від планів до дій – лише один крок

Академія Розвитку Origami