fbpx

Найкращі мотиваційні цитати для досягнення успіху – українською.

 1. “Єдиний спосіб зробити велику роботу – полюбити те, що ви робите.” – Стів Джобс. Ця цитата нагадує про важливість пристрасті до вашої роботи.
 2. “Не чекай. Час ніколи не буде «ідеальним».” – Наполеон Хілл. Це заклик до дії та нагадування про те, що чекання на ідеальні умови може перешкоджати досягненню мети.
 3. “Успіх – це здатність йти від невдачі до невдачі, не втрачаючи ентузіазму.” – Вінстон Черчілль. Ця цитата підкреслює важливість рішучості та стійкості.
 4. “Ви не зможете знайти жодного успіху, якщо не підете на ризик.” – Марк Цукерберг. Це нагадування про те, що успіх часто вимагає ризикування та виходу з зони комфорту.
 5. “Те, що у вас в голові, ви можете досягти.” – Наполеон Хілл. Це наголошує на силі позитивного мислення та самовіри.
 6. “Твоя робота заповнить велику частину твого життя, і єдиний спосіб бути справді задоволеним – робити те, що, на твою думку, є великою справою. І єдиний спосіб робити великі справи – любити те, що ти робиш.” – Стів Джобс. Ця цитата нагадує про значення пристрасті та відданості у вашій професійній діяльності.
 7. “Впевненість у собі – це те, що відчуваєш до того, як розумієш усю проблему.” – Нельсон Мандела. Ця цитата нагадує про важливість впевненості в собі, навіть у викликах.
 8. “Якщо ти можеш про це мріяти, ти можеш це зробити.” – Волт Дісней. Це заклик до дії та втілення в життя ваших мрій.
 9. “Не бійтеся відмови. Бійтеся лише того, що пропускаєте можливості, ніколи не намагаючись.” – Ларрі Кінг. Ця цитата підкреслює важливість ризику та спроби.
 10. “Успіх – це не ключ до щастя. Щастя – це ключ до успіху. Якщо ви любите те, що робите, ви будете успішними.” – Альберт Швейцер. Це нагадування про те, що знаходження щастя в тому, що ви робите, є фундаментом успіху.
 11. “Той, хто перемагає інших, сильний. Той, хто перемагає себе, всемогутній.” – Лао-цзи. Це наголошує на важливості самоконтролю та самовдосконалення.
 12. “Не бійтеся рости повільно, бійтеся лише стояти на місці.” – Китайська приказка. Це нагадування про важливість постійного розвитку та прогресу, незалежно від темпу.
 13. “Завжди вибирайте найважчий шлях – на ньому ви не зустрінете конкурентів.” – Шарль де Голль. Ця цитата підкреслює важливість вибору складних завдань для відокремлення себе від інших.
 14. “Не те, що у нас є, але те, ким ми стаємо, робить нас щасливими.” – Генрі Міллер. Це нагадування про те, що особистий розвиток та самовдосконалення мають велике значення.
 15. “Єдиний спосіб зробити неможливе можливим – це повірити, що це можливо.” – Чарльз Кінгслі. Це заклик до віри в себе та свої можливості.
 16. “Не важливо, наскільки повільно ви йдете, доки ви не зупиняєтеся.” – Конфуцій. Ця цитата підкреслює важливість витривалості та послідовності у досягненні цілей.
 17. “Якщо ти хочеш досягти того, чого ніколи не мав, почни робити те, чого ніколи не робив.” – Невідомий автор. Це заклик до інновацій та виходу за рамки звичного.
 18. “Відмова від мрії ніколи не веде до кінця болю, лише відкладає його.” – Ерін Хенсон. Це нагадування про важливість переслідування ваших мрій, незважаючи на перешкоди.
 19. “Справжній успіх приходить тоді, коли ви досягаєте успіху, бувши самим собою.” – Опра Вінфрі. Ця цитата наголошує на значенні автентичності та самовираження у досягненні успіху.
 20. “Не важливо, що говорять інші, важливо, що ти робиш.” – Сергій Бубка. Це нагадування про важливість зосередження на своїх діях, а не на словах інших.
 21. “Великі речі ніколи не були зроблені комфортно.” – Роза Паркс. Ця цитата підкреслює важливість виходу з зони комфорту для досягнення значних успіхів.
 22. “Якщо ви не готові ризикувати звичайним, вам доведеться задовольнятися звичайним.” – Джим Рон. Це нагадування про те, що великі досягнення часто вимагають великих ризиків.
 23. “Успіх часто йде до тих, хто наважується і діє; рідко – до боязких, які бояться невдач.” – Джавахарлал Неру. Ця цитата підкреслює важливість сміливості та рішучості у досягненні успіху.
 24. “Світ змінюється за допомогою твоїх прикладів, а не твоїх думок.” – Пауло Коельйо. Це нагадування про те, що дії мають більший вплив, ніж просто слова або думки.
 25. “Тільки ті, хто наважується потерпіти великі невдачі, можуть досягти великих успіхів.” – Роберт Ф. Кеннеді. Це наголошує на важливості відваги та рішучості у переслідуванні великих цілей.
 26. “Найбільша помилка, яку ви можете зробити у житті, – це постійно боятися, що ви зробите помилку.” – Елберт Хаббард. Це нагадування про те, що боязнь помилок не повинна стримувати вас.
 27. “Сміливість не завжди реве. Іноді сміливість – це тихий голос в кінці дня, що каже: я спробую знову завтра.” – Мері Енн Редмакер. Це наголошує на важливості витривалості та рішучості.
 28. “Не живіть тим, що вам вже вдалося досягти, а живіть мрією про те, що ще можна зробити.” – Дейл Карнегі. Це заклик до постійного самовдосконалення.
 29. “Найкращий час посадити дерево був 20 років тому. Другий найкращий час – зараз.” – Китайська приказка. Це нагадування про важливість дії тут і зараз.
 30. “Майте відвагу слідувати своєму серцю та інтуїції. Вони якимось чином вже знають, ким ви хочете стати.” – Стів Джобс. Це заклик до довіри своїм внутрішнім переконанням.
 31. “Те, що ви отримуєте, досягаючи своїх цілей, не так важливо, як те, ким ви стаєте, досягаючи цих цілей.” – Генрі Девід Торо. Це наголошує на особистому розвитку в процесі досягнення цілей.
 32. “Кожен день є другим шансом.” – Невідомий автор. Ця цитата підкреслює важливість нових починань і можливостей кожного дня.
 33. “Успіх не остаточний, невдача не фатальна: єдине, що має значення, це мужність продовжувати.” – Вінстон Черчілль. Це нагадування про важливість витривалості та рішучості.
 34. “Не дозволяйте страху від невдачі перешкодити вашому руху вперед.” – Рой Т. Беннет. Це заклик до подолання страхів та впевненого руху до мети.
 35. “Мрії можуть стати реальністю, коли перетворюємо свої бажання на дії.” – Нельсон Мандела. Ця цитата наголошує на важливості активних дій для втілення мрій у життя.
 36. “Не обмежуйте себе тим, що інші вважають неможливим.” – Фара Грей. Ця цитата нагадує про важливість власної віри в можливості.
 37. “Якщо ви хочете бути успішними, будьте готові до відданості, важкої роботи та відмови від довгострокових перерв.” – Індра Нуйї. Це наголошує на важливості наполегливості та самовідданості.
 38. “Успіх – це те, що приходить після вашої найбільшої помилки.” – Норман Ральф Огастін. Ця цитата підкреслює, що невдачі є важливими для навчання і росту.
 39. “Якщо ви зробили помилку, це означає, що ви пробували щось нове.” – Альберт Ейнштейн. Це нагадування про важливість експериментування та навчання.
 40. “Не дозволяйте минулому вкрасти ваше теперішнє.” – Террі Гілетт. Ця цитата наголошує на важливості зосередження на поточному моменті.
 41. “Ваш час обмежений, не витрачайте його, живучи чужим життям.” – Стів Джобс. Це заклик жити своїм життям, а не чужими очікуваннями.
 42. “Усе, чого вам треба, – це віра, довіра до себе та трохи фейового пилу.” – Пітер Пен. Ця чарівна цитата нагадує про важливість віри в себе.
 43. “Не чекайте. Життя швидкоплинне. Зробіть це зараз.” – Карен Ламб. Це заклик до негайної дії та використання кожного моменту.
 44. “Єдиний спосіб робити велику роботу – робити те, що вам подобається.” – Стів Джобс. Це наголошує на важливості знаходження пристрасті в роботі.
 45. “Ви ніколи не будете старими, щоб ставити собі нову мету або мріяти про нову мрію.” – С.С. Льюїс. Це нагадування про те, що для мрій та цілей немає вікових обмежень.
 46. “Щоб досягти того, що ви ніколи не мали, вам потрібно робити те, чого ви ніколи не робили.” – Невідомий автор. Ця цитата закликає виходити зі звичної зони комфорту.
 47. “Щасливі люди планують дії, вони не планують результати.” – Денніс Уейтлі. Ця цитата нагадує, що щастя полягає в процесі, а не в кінцевому результаті.
 48. “Тільки той, хто наважується на великі помилки, може досягти великих успіхів.” – Роберт Кеннеді. Це наголошує на важливості відваги та готовності до ризиків.
 49. “Не обирайте роботу, що приносить багатство – обирайте ту, що робить вас щасливим.” – Конфуцій. Це нагадування про важливість знаходження задоволення у своїй професійній діяльності.
 50. “Справжній успіх приходить, коли ви використовуєте свої сильні сторони для допомоги іншим.” – Аріанна Гаффінгтон. Ця цитата підкреслює значення використання власних талантів для позитивного впливу на світ.

ГОТОВИЙ ДО ЗМІН?

Від планів до дій – лише один крок

Академія Розвитку Origami