fbpx

Найкращі з кращих  використовують правило 40 відсотків, щоб змусити себе виконувати дивовижні речі.

Факт:  99 відсотків людей, які починають марафон закінчують його.

Що потрібно зробити для досягнення такого неймовірно високого рівня успіху?
Той, хто коли-небудь пробігав марафон, може сказати вам, що гідний результат не в того хто пробіжить 26 миль, а у того хто зробить це на одному диханні. Кожен стикається з труднощами болю в якийсь момент, в той час коли всі продовжують бігти.

Видатний підприємець та атлет Джессі Іцлер вважає, що «ми маємо набагато більше в нашому резерві, ніж ми насправді думаємо».

Цю істину, Іцлер дізнався незвичайним способом – зустрів «морських котиків» які бігли 160 км дистанцію (Іцлер робив це в естафеті, а Морські котики бігли повну дистанцію).

Правило 40 відсотків
Це дійсно круто говорити людям, що вони здатні пройти набагато більше, ніж вони самі в це вірять, однак, коли притискають непередбачувані обставини, то розраховувати доводиться на небагато. Ось чому Іцлер пропонує щось більш конкретне, ніж порожні заохочення.

«Коли ваш розум каже вам, що ви вже все зробили, то насправді ви виклались лише на 40%,» — пояснює Іцлер. В Морських котиків є девіз: «Якщо те що ми робимо «не відстій», то ми будемо це робити кінця». В такий спосіб, змушуючи долати  себе всі труднощі, їх змушують інакше поглянути на базові можливості та  перевернути своє уявлення про комфорт.

Таким чином правило 40 відсотків пояснює чому так багато людей здатні пробігти  марафони. Коли ви зустрічаєте цю стіну (вашу межу можливостей), зрозумійте, що насправді ви витрачаєте лише 40 відсотків енергії і рішучості. Коли ваше тіло скаржиться, то ваша воля ще може багато вам дати. Показник успішності бігунів доказує ефективність та правдоподібність даного правила.

Дуже доречно і зручно це  знати, коли  ви раптом відчуваєте, як ваші ноги підкошуются на 30 км марафону. Ця істина може мати величезний вплив, навіть якщо біг на довгі дистанції насправді не ваша професія. Всякий раз, коли життя ставить виклик на своєму шляху, і ви відчуваєте, як ви на межі вичерпання ваших сил, ви можете опиратися на правило 40% від американського спецназу, Воно вам швидко нагадає, що очевидних обмежень насправді немає.

«У всіх нас є воля. Питання лише в тому, щоб вміти її застосовувати не тільки один раз на рік під час марафону, але й у різних ситуаціях в нашому повсякденному житті», запевняє Іцлер.

ГОТОВИЙ ДО ЗМІН?

Від планів до дій – лише один крок

Академія Розвитку Origami