fbpx

Ваш розум заплутався?  Ви не можете з цим впоратись? Але рішення необхідно прийняти просто зараз, і ви мусите це зробити. Час іде. Ви опанували себе? Приймайте рішення! Час вийшов! І що ви вирішили?

Ще нервуєтесь?

Якщо ви нерішуча людина, це дійсно важко для вас швидко приймати рішення. І коли ви, нарешті прийняли його  вам стає цікаво чи  воно правильне. Врешті решт, ви починаєте вагатись і як результат переконуєте себе, що воно було неправильним. Знайома ситуація? Клубок заплутується і підживлює  вашу нездатність приймати рішення швидко і ефективно.

Припиніть це. Перестаньте весь час все аналізувати і переосмислювати.

Спробуйте ці 7 способів від Американської ради молодих підприємців, які допоможуть вам приймати рішення швидко, а головне впевнено!

1. Не заганяйте себе в  АНАЛІТИЧНИЙ ПАРАЛІЧ

Аналітичний параліч – це стан який ламає мозок. Багато власників бізнесу прагнуть заглиблюйтесь в роздуми і страждають від стану бездіяльності. Ви не можете витрачати надто багато часу, думаючи про кожні  дрібниці, включаючи переживання  про всіх дрібнички типу  що все може піти не так як хотілося б.

2. Встановіть ЧАСОВИЙ ЛІМІТ

Хоча багато людей вірять, що приймати рішення потрібно під час сну, це хибна думка. Це  призводить лише до напруження та безсоння. Встановлюйте часове обмеження 2-4 години, під час якого ви повинні прийняти бізнес рішення , обміркувавши всі плюси і мінуси. Цього часу достатньо не лише на обмірковування, але й на консультації.

3. Впроваджуємо  підхід ОЩАДЛИВИЙ СТАРТАП

Дуже часто хороше рішення ЗАРАЗ виявляється кращим за чудове рішення ПОТІМ.  Однак в цей момент усвідомлення ціни гіршого рішення стає критичною точкою. Якщо щось можна змінити в подальшому, приймайте це хороше рішення зараз.
Отримайте дані, подивиться, як це працює, і потім ви можете зробити більш обґрунтовані рішення вниз по лінії. Це називається  ощадливий стартап підхід. Отримати щось, а потім перевірити і покращити.

4. Використовуйте метод 10-10-10

Запитайте себе, чи будете  ви задоволені своїм рішенням через 10 хвилин, 10 місяців і через 10 років. Ця стратегія дозволяє врахувати короткострокові, середньострокові і довгострокові наслідки або, будемо сподіватися,  всі переваги  які прийдуть з вашим рішенням. Виявлено,  що чим більше ви застосовуєте цю техніку, тим впевненіше ви стаєте у прийнятті швидкого вирішення, тому що ви, по-суті, розглянули всі терміни.

5. ЗАПИШІТЬ РІШЕННЯ

Це перше, що допоможе. коли  ви  страждаєте  від нерішучості. Ясність, досягнуту з написанням проблеми та потенційним рішенням, не слід недооцінювати.

6. НАПИШІТЬ СПИСОК  ЗА / ПРОТИ

Занотовуючи  плюси і мінуси того або іншого рішення, його витрати і вигоди, ви можете перетрансформувати інформацію у просту статистику. Одночасно з тим, ви отримуєте карту завдань і поточних  запитань.

7. ДОВІРЯЙТЕ СВОЇЙ ІНТУІЦІЇ

Завжди дослухайтеся до свого внутрішнього Я. Мислення завжди  звертається до логічної частини мозку, а не до і лімбічної (емоційної) системи. Однак, якщо емоційна складова підказує протилежне логічній, не нехтуйте цим.

ГОТОВИЙ ДО ЗМІН?

Від планів до дій – лише один крок

Академія Розвитку Origami