fbpx

Про те, як правильно ставити цілі добре розповідає відомий бізнес-тренер Брайан Трейсі, який витратив на вивчення питання постановки цілей багато років свого життя. Варто сказати декілька слів про нього самого. Його методика найбільш зрозуміла підсвідомості, і тому така ефективна. Він був бідним, навіть не закінчив школу, постійно був без грошей, не мав постійного житла, намагаючись заробляти на будівництві хоч якісь копійки. Він вивчав поведінку і звички дуже успішних людей, і помітив, що вони всі як один мають одну загальну звичку. Вони записують свої цілі. Після цього, він не просто вирішив почати записувати свої цілі, він взяв і зробив це! Саме з правильної постановки мети розпочалось нове життя Брайана Трейсі, коли він чітко прописав їх на клаптику старого паперу. У нього почали з’являтися додаткові гроші, далі він зміг дозволити собі звільнитись з будівництва, вирвався з бідності, і почав абсолютно інше життя. Пізніше він став всесвітньо відомим і високооплачуваним експертом, якого запрошують в різні куточки світу і він не має фінансових проблем. Адже все розпочиналося просто із записаних цілей.
Брайан, таким чином описує цей ефект: «Це схоже на те, неначе ти їдеш на гоночній машині, і тебе з різних сторін починають підштовхувати, і ти неймовірно прискорюєш свій рух до мети».

Як правильно ставити цілі – методика Брайана Трейсі

Чи знаєте ви, що у 97% людей немає мети?
Ви можливо почнете сперечатись, але далі ви дізнаєтесь, що саме має на увазі Брайан.
Якщо це цілі, то вони повинні реалізовуватись, але в реальному житті виходить, що реалізуються тільки такі цілі як піти приготувати собі каву, купити джинси, автомобіль, ну і інші трохи складніші з них.
Насправді, 100% людей мають бажання, і якщо ви називаєте це бажання своєю метою, то це все одно просто бажання. Метою можна вважати тільки то, що записане на папері. Не записана мета – це усього лише бажання, якому ви приділяєте більше уваги чим іншим бажанням (яке ви просто виділяєте з інших), і не більше того.
Якщо ж ви записали своє бажання, то ви можете приділяти їй уваги значно менше, але вона реалізується з вірогідністю у багато разів більшою. Це вже буде метою.
Цілі важливо записувати від руки на папері (а не друкувати).
У такому разі, вона фіксується у вас в підсвідомості, і так званій надсвідомості (термін який ввів Наполеон Хілл, також часто його використовує Брайан Трейсі).

Як правильно ставити цілі – 7 основних кроків:

  1. Чітко визначити чого ви хочете
  2. Записати це
  3. Встановити терміни реалізації
  4. Скласти список необхідних кроків для досягнення мети
  5. Скласти з цього списку план (розставити список по пріоритетності, визначити послідовність)
  6. Негайно приступати до дії
  7. Робити те, що щодня просуває вас до мети.

Приєднайтесь до нас, щоб кожного дня ставати кращими.

 

ГОТОВИЙ ДО ЗМІН?

Від планів до дій – лише один крок

Академія Розвитку Origami