fbpx

Нудна і рутинна  робота у повсякденному житті становить найбільшу небезпеку для  досягнення нашої мрії. Чому? Відповідь достатньо проста – бо через таку роботу ми ризикуємо втратити нашу увагу і мотивацію, щоб досягти того, чого ми хочемо найбільше.

Однак, якщо вміти відновлювати свої сили і робити своєрідне вчасне перезавантаження, ми можемо уникнути емоційного вигоряння та досягти більшої мотивації та продуктивності.

Баланс і послідовність – ваші основні ключі в цьому питанні.

Насолоджуватися процесом, а не результатом. Не боріться з плином часу. Не бійтеся часу, витрачайте його, або ж ховайтеся за поверхневою примарною завісою примх та послаблень.  Життя та час йдуть поряд, тандемом. Навчіться робити так, щоб отримувати задоволення від кожного моменту життя та отримувати по максимуму радості з кожної хвилини.

Хороший тайм-менеджмент  вчить максимізувати щоденний дохід від енергії і розумових зусиль, які  ви витрачаєте.

Ось вісім способів збільшення продуктивності вашого часу:

1. Запишіть в одному порядку  всі ваші важливі цілі і пріоритети.

Зазначте свої зобов’язання – які завдання потрібно зробити для досягнення поставлених цілей – та час на їх виконання.

2. Припиніть витрачати першу годину вашого робочого дня.

Мається на увазі ранкова кава та спілкування з колегами про те хто і як провів вечір.

3. Зробіть одну річ за один раз – добре та якісно.

Багато вашого часу витрачає необхідність починати і зупиняти роботу по кожному виду діяльності. Залишайтеся із завданням до тих пір, поки воно не буде завершене.

4. Не відкривайте непотрібної пошти

Більше 25% електронної пошти, яку  ви отримуєте, не містіить ніякої цікавої та корисної інформації для вас, тому вільно може бути видалена або проігнорована.

5. Обробляти кожну задачу тільки один раз і ніколи більше ніж двічі!

Не сидіть без діла. Цікавтеся робочими питаннями будь де, перечитуйте свої робочі матеріали, пресу, перевіряйте вашу пошту коли маєте вільний час (у транспорті, наприклад). Конвертуйте незадіяний час у продуктивний!

6. Проведіть час, складаючи список речей, які необхідно зробити

Все просто! 20 хвилин на початку кожного тижня та 5-10 хвилин на початку кожного дня. Коригуйте та доповнюйте, рухайтеся згідно вашого чек-листа.

7. Встановіть час на відпочинок протягом дня.

Не працюйте під час обіду. Це не благородно – пропустити момент наповнення енергії та зняття стресу. Запитуйте себе протягом дня Що найкраще зробити прямо зараз? По мірі завершення робочого дня, фокусуйтеся на справах, які можна почати, але які не вимагають термінового закінчення сьогодні.

8. Частіше робіть вихідні

2-3 дні відпочинку без роботи та нагадувань про справи. Повний релакс! Чим більше ви працюєте, тим більше вам потрібно часу, щоб збалансувати своє дозвілля.

Спробуйте використати ці способи та зверніть увагу на те скільки часу та сил у вас буде збережено.

Гарного дня!

ГОТОВИЙ ДО ЗМІН?

Від планів до дій – лише один крок

Академія Розвитку Origami