fbpx

Оптимізм і песимізм є обидва самореалізованими властивостями. Однак способи, якими вони впливають на наше життя є дуже відмінними.

Оптимізм і песимізм являють собою відносини, які формують і формулюють наше існування. Тому задумайтесь, ви коли-небудь зустрічали щасливого песиміста?

Коротко, наш оптимізм і песимізм є…

      … те  як ми сприймаємо минуле;

      … те як ми набуваємо досвід і бачимо теперішнє;

      …  те як ми уявляємо майбутнє.

Як бачимо, є  різкий контраст між оптимізмом і песимізмом і як вони впливають на нас:

Оптимізм вдихає в нас життя щодня.
Песимізм виснажує.

Оптимізм допомагає вам прийняти необхідні ризики.
Песимізм уникає ризикових дій та ніколи не досягає поставлених цілей.

Оптимізм вдосконалює людей навколо вас.
Песимізм тягне їх на дно.

Оптимізм надихає людей на чудові досягнення.
Песимізм тягне людей до нових мінімумів.

І тільки в одному песимізм і оптимізм подібні між собою, в самореалізації. Якщо ви оптиміст, ви виявите, що хороші речі трапляються з вами частіше. Та якщо ви бачите себе частіше у незручних та невдалих ситуаціях, ви песиміст.

Так чи  може людина просто стати оптимістом? Так! Ми можемо дивитися на світ так, як ми захочемо. Можемо бачити і думати про найгірше, або сказати собі хороші речі при будь-якій ситуації.

І хоча є величезні переваги, того щоб бути оптимістом, є песимісти, які скажуть: Це не реалістично!

Кого це хвилює? Якщо справи підуть шкереберть, принаймні, ви витратили свій час заздалегідь на те, щоб радіти життю і не хвилюватися з цього приводу. Будучи оптимістом, ви подивитися на “негативну” ситуацію як можливість рости і вчитися далі.

Що ж, таким чином  ви будете навіть з нетерпінням чекати ваших невдач, адже вони будуть різними етапами та способами навчання, які будуть застосовуватися для майбутніх успіхів.

Ви коли-небудь зустрічали успішного песиміста? Зобов’яжіть себе  бути оптимістом і ви побачите як світ зміниться перед вашими очима.

ГОТОВИЙ ДО ЗМІН?

Від планів до дій – лише один крок

Академія Розвитку Origami