fbpx

Успішні люди контролюють своє життя. Вони мають силу волі, самодисципліну і емоційний інтелект, для створення життя, яким вони пишаються. Вони витрачають час, щоб дізнатися, як їх розум працює і як краще використовувати його в своїх інтересах.

Для того, щоб зробити те ж саме, важливо, щоб ви спочатку зрозуміли дві складові вашого розуму: свідому і підсвідому та, відповідно, їх ролі.

СВІДОМІСТЬ

Ваша свідомість – це місце вашого мислення і  планування, фактично це місце логіки. Але ваша свідомість виконує тільки від 1 до 5 відсотків роботи мозку, за словами біолога Брюса  Ліптона.

Уявіть: Ваш свідомий розум подібний водієві за кермом крана – він направляє і контролює кран, але він не виконує будь-якої фактичної роботи. Ваш свідомий розум – це водій за кермом своєї неймовірно потужної підсвідомості. Так що ж це означає для вас?

Ви коли-небудь намагалися змінити звички, такі як відмова від куріння або втрата ваги за допомогою сили волі? Якщо так, то ви повинні  знаи, що сила волі є поганою стратегією для створення  твердих змін у вашому житті. Тому що сила волі бере свій початок у свідомості, і тому є обмежена у своїх можливостях. При спробі використовувати свою силу волі, щоб зробити зміни, ви використовуєте лише від 1 до 5 відсотків від ваших ресурсів для досягнення вже небажаного результату!

Навчіться ефективно використовувати вашу свідомість для керування підсвідомістю, це покращить ваше життя. Успішні люди  навчилися це робити, але чи можуть вони сформулювати, як вони це роблять – це вже інше питання.

Це і є завдання, яке стоїть перед вами. Як тільки ви освоїте цю науку, зможете проектувати ваше життя.

ПІДСВІДОМІСТЬ

Ваше підсвідомість є вашою частиною, хіба ви не в курсі? Вона виконує від 95 до 99 відсотків всього, що ви думаєте, робите  і говорите. Підсвідомість змушує ваше серце битися, ваші легені – дихати, ваші м’язи пам’ятають, як ходити, а  ваша імунна система – як боротися з бактеріями.

На жаль, багато людей не розуміють силу своєї підсвідомості або як свідомо працювати з нею. Вони дозволяють негативним звичкам і думки, залишатися на автопілоті так довго, що не можуть собі уявити, що можна робити що-небудь інше. Вони застрягли.

Ваша підсвідомість буде поводити себе  відповідно до повторюваних  вами дій. Звичайна розумова установка створює цільовий орієнтир і ваша підсвідомість приймає це  як факт:

  • Ви ходите в школу, тому що ваші батьки кожного дня говорили, що ви мусите це робити;
  • Ви стаєте банкрутом, тому що з самого дитинства виношували думки про економію на всьому;
  • Ви отримуєте роботу, купуєте будинок і створюєте сім’ю, тому що ви були привчені вірити, що це визначення успіху і безпеки.

Так, немає нічого поганого в цьому досвіді, якщо це є те,чого  ви насправді бажаєте, але тут є проблема. Більшість з нас проходять через все життя, ніколи не приймаючи чітке рішення про те, що ми дійсно хочемо зробити в житті або ким ми насправді хочемо бути. Ми дозволяємо нашій підсвідомості контролювати нас по замовчуванню, це відбувається через соціальну обумовленість.

Ви можете змінити своє життя і розфарбувати його так красиво, як ваша уява дозволяє. Хочете стати мільйонером? Ти можеш це зробити. Хочете створити благодійну організацію, яка вирішує проблему голоду в світі? Ти можеш це зробити. Але!

По-перше, ви повинні прийняти рішення це зробити, а не просто говорити. Киньте всі ваші зусилля на культивування абсолютної  віри в себе і свої можливості.

Для початку, ви повинні перебудовувати свою підсвідомість – відокремити себе від думки, що ВИ ЦЕ Є ВАШІ ДУМКИ.

ВИ НЕ Є ВАШИМИ ДУМКАМИ!

Багато людей бачать себе як кульмінацію розумової балаканини, яка прямо таки кишить в їх головах. Вона може тривати так довго, що ми починаємо припускати, що це і є наша сутність. Ви повинні змінити свої думки, щоб змінити своє життя, і в першу чергу ви мусите чинити опір ідеї щодо  втрати своєї  індивідуальності (особистості). Якщо ви працюєте  на автопілоті деякий час, ваш розум і ідентичність впадають в рутину. Для того, щоб змінити це потрібен певний проміжок часу. Це як в холодний зимовий ранок – потрібно вставати, а так не хочеться вилазити з теплої ковдри, адже це некомфортно! Саме в цей момент потрібна мотивація і воля.

Коли ви починаєте усвідомлювати, що Ви є дещо більше ніж просто ваші думки, тоді починається процес розуміння, що Ви керуєте думками, а не навпаки і, в кінцевому рахунку, перезавантажується і ваша підсвідомість.

ГОТОВИЙ ДО ЗМІН?

Від планів до дій – лише один крок

Академія Розвитку Origami